FURNITURE / Tables / Serving table 7416371
nr 741 6371
SERVING TABLE
klaffar, mahogany, length: 64, width: 44, height: 57, wear, damages.
klaffar, Mahogny, längd: 64, djup: 44, höjd: 57
Condition: slitage, skador
600
SEK 250
Monday February 20 2012
at 18:59:52
100 kr
200 kr