MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 7416371
nr 741 6371
Serveringsvagn
klaffar, Mahogny, längd: 64, djup: 44, höjd: 57
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 februari 2012
kl 18:59:52
100 kr
200 kr